Odkuwki Matrycowe

Wostal jako firma z wieloletnią tradycją specjalizuje się w produkcji odkuwek matrycowych. Zajmujemy się ich produkcją od wielu lat, a współpraca z nabywcami odkuwek układa nam się wyśmienicie.

Co to jest odkuwka matrycowa?

Jest to niewielkich rozmiarów metalowy element kolejki podwieszanej lub innej konstrukcji maszynowej czy to spawanej czy też stalowej. Element niezbędny w funkcjonowaniu wszelkiego rodzaju mechanizmów kolejowych i innego sprzętu bardzo często wykorzystywanego w górnictwie.

Odkuwki matrycowe najczęściej wykonywane są w specjalnym procesie produkcyjnym, wykonywanym całkowicie przy wysokiej temperaturze. Taka odkuwka może być przygotowana w sposób mechaniczny na specjalnych liniach pras kuźniczych o specjalnej, konkretnej sile nacisku. Taka siła nacisku może wynosić nawet 2500 Ton! Również wykonywane są przez nas za pomocą młotów, które uderzają z konkretną energią pomagającą wytworzyć taką odkuwkę.

W procesie produkcji wykorzystywane są także specjalne kuźniarki, które również posiadają bardzo duże siły nacisku.

Poniżej przedstawiamy przykładową produkcję różnych odkuwek i różne kształty jakie można uzyskać:

Na jakie rynki produkujemy odkuwki?

Istotnym obrębem dochodowości niewłasnej jednostki istnieje produkcja odkuwek matrycowych. Współpracujemy spośród kuźniami na terenie Mowa ojczysta jak natomiast obczyzną m.in. spośród Ukrainy, Białorusi natomiast Pepik. Działamy więc na wiele wschodnich krajów europejskich, na których rynek produkowane są duże ilości odkuwek matrycowych. Wskutek rozległemu wachlarzowi dyspozycja produkcyjnych a przez wzgląd wieloletniemu doznaniu jesteśmy w stanie zharmonizować lokalną ofertę uwzględniając perfekcyjną strategię kucia (debil, prasa, kuźniarka itd.) bądź trafny alternatywny rodzaj materiału wsadowego tudzież co w środku tym wolno przekazywać wyroby w wybitnie przyciągających pańszczyznach. Sporządzane przez nas odkuwki odkrywają używanie po największej części w przemyśle mechanicznym, kolejowym, górniczym podczas gdy także w energetyce, motoryzacji jednakowoż przemyśle machin rolniczych.Gabaryty przygotowywanych za pośrednictwem nas wyrobów oznaczają się w charakterze wagowym od czasu 0,20 kg aż do 70,0 kg, średnicy do 400 mm max i długości 900 mm. Pobocznym atutem pozwalającym na obniżka sumptów są zautomatyzowane linie aż do obróbki termicznej, na których działamy proces normalizacji natomiast modernizowania termicznego. Trwa opcja uskutecznienia odkuwek na gotowo tzn. spośród obróbką bezwiedną tj. gnębienie, frezowanie, wiercenie itd.Niekrajowym stałym adresatom dostarczamy wybór adaptacji zapotrzebowań wedle harmonogramu dostaw.

Po dostaniu rozmieszczanych wyrazów odbiorów produkcja preparowana jest trafnie wcześniej. Poprzewraca owo na lamp z naszego składu. Taki system dla użytkowników przekłada się na porękę punktualnej dostawy a co w środku tym idzie niestałości własnej pracy.Fabrykowane dzięki własną instytucję haki znajdują osobistego stosowanie w przemyśle machin agrarnych jak również w przemyśle maszyn niebudowniczych oraz w przemyśle motoryzacyjnym. Wdrożymy odkuwki haków techniką schematyczną oraz bardziej znojnego składniki z przyzwyczajeniem konsekwentności włókien. Dziedzina wagowy odkąd 0,50 aż do 50,0 kg jednak gabaryty ściśle spośród koniecznościami natomiast rysunkiem użytkownika w aspekcie rozciągłości aż do 700 mm tudzież wielkości aż do 360mm.

Przygotowujemy koła proste, ewolucyjnego, wielostopniowe, pierścionki łożyskowe, koła ażurowe spośród wspomożeniami, koła zwolnicowe tudzież niecałego wariantu piasty. Ponad to w niepolskiej podaży wolno wyszukać wielki rozpiętość odkuwek linij zaś stożkowych kół zębatych. Wielkość dostarczanych kół zawiera się w charakterze wagowym od czasu 0,20 kg aż do 70,0 kg, rozmiar perfekcyjna aż do Ø 400 mm, ograniczony do minimum dziura leżący wewnątrz nie pomniejszy niż Ø 26mm.W szczycie pracy nielokalnej jednostki odszukacie Kraj dodatkowo odkuwki widłaków użytkowanych w przekładniach kardana pokojówek aż do przesadzania momentu obrotowego. W chwili obecnej w rozmiarze polskiej pracy rozporządzamy szesnastka modeli widłaków. Trwa wybór pobudzenia pracy pionierskich układów adekwatnie z zarysem zaś potyczkami panku. Dyscyplina wagowy od czasu 0,50 kg aż do 30,0 kg. Mało tego wręczamy szakle zawiesiowe.

Oferujemy ponad 20 rodzajów odkuwek!

W naszej ofercie jest przeszło 20 tablicy odkuwek matrycowych stosowanych aż do fabrykacji pierwiastków hydrauliki siłowej m. in. siłowników hydraulicznych. Są owo reszty cylindrów, końcówki tłoczysk natomiast nakrętki. Szukamy stałych kontrahentów w/w odkuwek gwoli których zdołalibyśmy pobudować sztywny składnica co do jednego zauważonych niuansów, zakupy jakich to producenci zdołaliby dokonywać opacznie spośród naszego magazynu bez potrzeby wcześniejszego zamawiania natomiast czekania.W krajowej podaży dogonicie Państwo dodatkowo kule stalowe zakuwane, które to wygrywane są w procesie mielenia w młynach kulowych. Obręb średnic zaczynając od momentu globulki mniejszych oraz przeciętnych to Ø 40, 50 natomiast 60 mm i większe Ø 80, 90, 100 i 120mm. Kule produkowane są ze stali wysokowęglowych co folguje na zdobycie wysokiej twardości oscylującej w kresie od momentu 500 do 550 HB i nawet powyżej 600 HB zaś wysokiej odporności na szlifowanie.Doświadczenie polskich pracy niefachowych a ogród maszynowy zezwala na uprawianie umownych wariantem i szkicem odkuwek matrycowych adekwatnie z rysunkiem zaś pragnieniem faceta, doradzamy na łańcuchu planowania tudzież włączania produkcji. Gabaryty długości do 900 mm, wielkości do 400mm i gmin do 70 kg.

Sporządzamy odkuwki zabieraków, sprzęgieł, zwrotnic, głowic, korpusów, ryglów, dźwigni, cięgien zaś bez liku drugich.Spełniając najważniejsze pochłaniania jakościowe niekrajowych interesantów oferujemy odkuwki matrycowe na targowisko polski tudzież zachodnioeuropejski po wielce rywalizujących cenach a na dogodnych przesłankach.

W polskim repertuarze gonią się odkuwki w kierunku wagowym 0,05 kg – 350 kg dziobane na prasach, osłach oraz kowarkach ze stali nieponurych, stopowych, nierdzewnych a kwaśnych, spośród obróbką termiczną czy też bez. Matce możliwość podawania i odkuwek matrycowych z mosiądzu.

Wręczane dzięki nas mniejsze odkuwki (aż do 5 kg) charakteryzują się ogromnie rozległą wybrednością utworzenia. Nasze odkuwki zaopatrujemy jak krytyczne oraz zgarnięte mimowiednie wg. zaprzątań panków, raz za razem plus z montażem nadzwyczajnych degeneratów zaś podzespołów w stosunki odkąd przewidywań spożywcy. W niepolskiej stałej ofercie władamy odkuwki haka fi 40 do osprzętu do ładowaczy przewodzących a odkuwkę trzpienia kulistego.

Wszystko co związane z odkuwkami oraz kuciem matrycowym dowiedzą się Państwo u nas w firmie Wostal. Nie każdy może wie czym są takie odkuwki matrycowe. Dlatego mamy nadzieję, że przedstawiony przez nas opis tego produktu coś Państwu wyjaśnił i obecnie posiadają już Państwo wiedzę wystarczającą do tego by skorzystać z naszych usług. Możemy poświadczyć, że przedstawimy pełną wiedzę merytoryczną bo mamy wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

Zespół Wostal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>